KONST / Litografier / Serigrafi 7639429
nr 763 9429
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Serigrafi, osignerad, Joan Miró (1893-1983), motivets mått: 32x23
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 juni 2012
kl 19:12:23
4/6 16:40:34